Supply Chain Manager

Partnercégünk egy piacvezető, globális vállalat pécsi gyáregysége. Folyamataiban és kultúrájában központi szerepet kap az innováció, az elkötelezett felelősségvállalás, az egymást jövőbe mutató módon vezető, támogató és inspiráló munkavállalók vonzása és megbecsülése, a cégen belüli tehetséggondozás és a környezetvédelem (pl. karbonlábnyom csökkentése).

Szükséges végzettség szerint: Alapképzés

Elvárt szakmai tapasztalat szerint: 5-10 év szakmai tapasztalat

Főbb feladatok:

  • A gyár logisztikai folyamatainak teljes körű menedzselése, részben külső logisztikai szereplők bevonásával
  • Az új logisztikai folyamatok jogszabályi előírásokkal való összhangjának biztosítása
  • A biztonsági eljárások igazítása a folyamatosan változó környezethez
  • Helyi infrastruktúra fejlesztése, az üzleti elvárások és a gyár céljainak elérése érdekében
  • Automatizálási és optimalizációs projektek vezetése
  • A regionális és a globális vállalati szabványok betartásának biztosítása
  • Csapata (3 direkt és 140 indirekt beosztott) munkájának menedzselése a feladatok teljes körű, határidőre történő megvalósítása érdekében
  • A kitűzött célok elérésének biztosítása, a határidők és a minőségi előírások figyelembevételével
  • Folyamatos fejlődésre törekvő környezet kialakítása
  • Jó munkakapcsolat biztosítása a belső és külső vevőkkel egyaránt
  • Rutinjellegű és stratégiai beszállítómenedzsment
  • Helyszíni ellenőrzések és találkozók a logisztikai szolgáltatókkal és stakeholderekkel

Álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség lehetőleg műszaki vagy gazdasági területen
  • Min. 5 év releváns, gyártó cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • Folyékony angol és magyar nyelvtudás szóban és írásban elengedhetetlen
  • Jó projektmenedzsment képesség
  • Erős interperszonális, analitikus és vezetői készségek
  • Magabiztos számítógépes ismeretek: Excel, Power Point, MS Project
  • Gyártó környezeti MES/LES folyamatok ismerete
  • Változásmenedzsent ismeretek
  • Track & Trace folyamatok ismerete

Cég kínálata:

  • Modern, innovatív szervezet, ahol számít a munkatársak véleménye
  • Versenyképes fizetés
  • Multinacionális környezet
  • Biztonságos munkahely, jóllét védelme
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Vállalati státuszautó

Munkavégzés helye: Pécs

Érdekel: +36 72 223 223